G100P04D5
Extended
Manufacturer
GOFORD
MFR.Part #
G100P04D5
JLCPCB Part #
C49109594
Package
DFN5X6-8L
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.7V@250uA 2.5nF 292pF 335pF 40V 55A 58W 58nC@10V 8.8mΩ@10V、13mΩ@4.5V P-Channel DFN5X6-8L MOSFETs ROHS