GCRH129-221MC
MFR.Part #
GCRH129-221MC
JLCPCB Part #
C439428
Package
SMD,12x12mm
Description
1.5A 1.5A 220uH 300mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS