GCRH127M-330MC
MFR.Part #
GCRH127M-330MC
JLCPCB Part #
C439422
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
33uH 6.22A 6.22A 70mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS