GCRH127-330MC
MFR.Part #
GCRH127-330MC
JLCPCB Part #
C439412
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
33uH 3A 65mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS