GCNR6045-101MC
MFR.Part #
GCNR6045-101MC
JLCPCB Part #
C439379
Package
SMD,6x6mm
Description
100uH 500mΩ 700mA 800mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS