GCDA0630A-330M03
MFR.Part #
GCDA0630A-330M03
JLCPCB Part #
C439280
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1A 300mΩ 33uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS