GCDA0630A-2R2M03
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCDA0630A-2R2M03
JLCPCB Part #
C439279
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
2.2uH 20mΩ 8A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS