GH125-S03CCA-00
MFR.Part #
GH125-S03CCA-00
JLCPCB Part #
C2886781
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3P 4.05mm 4.25mm 50V 7.05mm Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS