RSS03J18R0A780NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RSS03J18R0A780NH
JLCPCB Part #
C7544737
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
18Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS