RNS02F1R00A520NH
MFR.Part #
RNS02F1R00A520NH
JLCPCB Part #
C274559
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
1Ω 500V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS