RNS01F1R50A520NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RNS01F1R50A520NH
JLCPCB Part #
C274554
Package
Plugin,D3.2xL9mm
Description
1.5Ω 350V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS