RMS03J3301A520NL
MFR.Part #
RMS03J3301A520NL
JLCPCB Part #
C7544724
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
3.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS