FHF20150A
Extended
Manufacturer
FeiHong
MFR.Part #
FHF20150A
JLCPCB Part #
C438695
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.1uA@150V 10A 150V 290A 830mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS