ZMM55C3V3
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
ZMM55C3V3
JLCPCB Part #
C3040453
Package
LL-34
Description
1 Independent 2uA 3.1V~3.5V 3.3V 500mW 600Ω 90Ω LL-34 Zener Diodes ROHS