SJD12C6.5L01
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
SJD12C6.5L01
JLCPCB Part #
C5563730
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 11.2V 17.9A 200W 500uA 6.5V 7.98V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS