MBR20100FCT
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
MBR20100FCT
JLCPCB Part #
C842801
Package
TO-220F
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100nA 150A 20A 850mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS