FESD15BD3
Extended
Manufacturer
FUXINSEMI
MFR.Part #
FESD15BD3
JLCPCB Part #
C908216
Package
SOD-323
Description
-55℃~+125℃ 1 10A 15V 16.7V 1uA 350W 35V 35pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS