FTR-F3AA024E-HA-ZF
Extended
Manufacturer
FUJITSU
MFR.Part #
FTR-F3AA024E-HA-ZF
JLCPCB Part #
C2905739
Package
插件,20.3x7mm
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 100mΩ 10ms 10ms 2.88kΩ 200mW 24V 30V@DC、277V@AC 5A@30VDC、5A@250VAC AgNi 插件,20.3x7mm Power Relays ROHS