FSR-3007-12V
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FSR-3007-12V
JLCPCB Part #
C417419
Package
Plugin,D=30mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 1V~30V 2.4kHz 30mm 3mA 7.5mm 80dB Passive (Externally Driven) Piezoelectric 插件,D=30mm Buzzers ROHS