CSM1206MR010FT0
Extended
Manufacturer
FSHY
MFR.Part #
CSM1206MR010FT0
JLCPCB Part #
C3294548
Package
1206
Description
1.5W 10mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS