FVH016ADA101M0654
MFR.Part #
FVH016ADA101M0654
JLCPCB Part #
C7469977
Package
6.3x5.4
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5.4mm 6.3mm ±20% 6.3x5.4 Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS