BZT52C30S
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C30S
JLCPCB Part #
C5353079
Package
SOD-323
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200mW 28V~32V 30V 30Ω 50nA@21V 70Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS