BZT52C30
Extended
Manufacturer
FOSAN
MFR.Part #
BZT52C30
JLCPCB Part #
C5353048
Package
SOD-123
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 28V~32V 30V 500mW 50nA@21V SOD-123 Zener Diodes ROHS