EFVM050ADA470M0654
MFR.Part #
EFVM050ADA470M0654
JLCPCB Part #
C22388023
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 47uF 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS