EFVH100ADA101M12E0
MFR.Part #
EFVH100ADA101M12E0
JLCPCB Part #
C22387947
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 13.5mm ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS