EFVH025ADA100M0454
MFR.Part #
EFVH025ADA100M0454
JLCPCB Part #
C22387953
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 25V 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS