EFVD400ADA8R2M10B0
MFR.Part #
EFVD400ADA8R2M10B0
JLCPCB Part #
C22469992
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 10mm 400V 8.2uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS