FRH2512B20R0TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRH2512B20R0TS
JLCPCB Part #
C49196682
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 20Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS