FRC2010F5111TS
MFR.Part #
FRC2010F5111TS
JLCPCB Part #
C7467384
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.11kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS