FRC2010F4703TS
MFR.Part #
FRC2010F4703TS
JLCPCB Part #
C5159758
Description
-55℃~+155℃ 200V 470kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS