FRC1206F4753TS
MFR.Part #
FRC1206F4753TS
JLCPCB Part #
C2933711
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS