FRC0805F1330TS
MFR.Part #
FRC0805F1330TS
JLCPCB Part #
C5159711
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS