FRC0603F2493TS
MFR.Part #
FRC0603F2493TS
JLCPCB Part #
C2933177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 249kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS