FRC0402F2100TS
MFR.Part #
FRC0402F2100TS
JLCPCB Part #
C49196903
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS