SMF110CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
SMF110CA
JLCPCB Part #
C266753
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 1.2A 110V 122V 177V 200W@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS