SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C3038839
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 30V 31A@10/1000us 36.8V 48.4V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS