FM5100-AL
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
FM5100-AL
JLCPCB Part #
C341545
Package
SMA-L
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100V 150A 500uA@100V 5A 850mV@5A SMA-L Schottky Diodes ROHS