BZT52B39
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
BZT52B39
JLCPCB Part #
C213215
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 130Ω 350mW 38.22V~39.78V 39V SOD-123 Zener Diodes ROHS