BZT52B30
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
BZT52B30
JLCPCB Part #
C213212
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA 29.4V~30.6V 30V 350mW 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS