2EZ120D5
Extended
Manufacturer
FMS(Formosa Microsemi)
MFR.Part #
2EZ120D5
JLCPCB Part #
C163752
Package
DO-41
Description
1 Independent 120V 2W 325Ω 500nA@91.2V ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS