ITR2006ST30A/TR
Extended
Manufacturer
Everlight Elec
MFR.Part #
ITR2006ST30A/TR
JLCPCB Part #
C5452165
Package
SMD
Description
-25℃~+80℃ 1.23V 15us 15us 20mA 30V 400mV@10mA,0.1mA 50mA 5V 75mW DC Phototransistor SMD Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS