TR1206D102KP0525Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR1206D102KP0525Z
JLCPCB Part #
C150005
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS