TR0805B32K4P0550Z
MFR.Part #
TR0805B32K4P0550Z
JLCPCB Part #
C149970
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS