TR0805B165KP0525Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
TR0805B165KP0525Z
JLCPCB Part #
C153310
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 165kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS