TR0603D22K0P0550Z
MFR.Part #
TR0603D22K0P0550Z
JLCPCB Part #
C5250819
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS