QR1206J120RP05
MFR.Part #
QR1206J120RP05
JLCPCB Part #
C399502
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS