QR0805J220RP05
MFR.Part #
QR0805J220RP05
JLCPCB Part #
C176207
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS