QR0805J100KP05Z
MFR.Part #
QR0805J100KP05Z
JLCPCB Part #
C176213
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS