QR0612J240RP05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
QR0612J240RP05
JLCPCB Part #
C149877
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS