QR0603J560RP05Z
MFR.Part #
QR0603J560RP05Z
JLCPCB Part #
C176162
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS